• Rekrutacja 2021/2022

• Rekrutacja do oddziału przedszkolnego (4-5 latki - kontynuacja i 6 latki) i szkoły (klasa 1)

Zarzadzenie_Nr_25.2021.pdf

Szanowni Państwo,

W Gminie Stare Babice  rekrutacja do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Stare Babice  oraz do przedszkoli niepublicznych realizujących zadania publiczne pn. „Zapewnienie dzieciom w wieku przedszkolnym, zamieszkałym na terenie gminy Stare Babice możliwości odbycia obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego lub prawa do korzystania z wychowania przedszkolnego w niepublicznym przedszkolu w roku szkolnym 2021/2022”,  odbywać się będzie  za pomocą Systemu Elektronicznych Rekrutacji poprzez stronę

Po wejściu na stronę należy  zapoznać się z „Instrukcją dla rodziców”, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami w niej zawartymi.

Uwaga: wnioski podpisują obydwoje rodzice/opiekunowie prawni, chyba że w świetle przepisów prawa jeden z rodziców jest samotny, a drugi ma ograniczone lub zabrane prawa.

Harmonogram działań  i kryteria naboru określone są w zarządzeniu Wójta Gminy Stare Babice w sprawie terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego/.../ kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu /.../ na rok szkolny 2021/2022 zamieszczonym wyżej.