• Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa.

• konkurs

Barwne kartki wykonane tradycyjnie kredkami, farbami, ale również kolorowym papierem czy brokatem zawisły na naszym korytarzu. Tak w wyobraźni dzieci wyglądają święta Bożego Narodzenia i świąteczny czas. Na konkurs nadeszło ponad 30 prac. Zachwycała różnorodność technik wykorzystywanych przez uczestników. Były m.in. kolaż , wydzieranki  i wyklejanki oraz wiele innych ciekawych form pracy. Ciężko było wybrać najpiękniejsze, bo wszystkie zasługują na wyróżnienie.

• Imieniny św. Mikołaja.

• 4 grudnia w naszej Szkole pojawił się niecodzienny gość. Zanim jednak przybył do nas spotkaliśmy góralkę Hankę, która opowiedziała uczniom o zwyczajach świętowania w górach, nauczyła tradycyjnego góralskiego tańca i wspólnie odśpiewaliśmy kolędę "Oj maluśki, maluśki". Po przywitaniu z uczniami Hanka zaprosiła sześcioro uczniów (3 dziewczynki i 3 chłopców) i przeprała ich za górali...razem tworzyli orszak powitalny dla św. Mikołaja. Nasz gość pojawił się znikąd, a swoje przybycie zapowiedział dzwonieniem dzwoneczka. Wszyscy uczniowie byli zaskoczeni na jego widok. Św. Mikołaj śpiewał z dziećmi kolędę, przywitał się ze wszystkimi, a na koniec rozdał prezenty dzieciom. Uczniowie cieszyli się z przybycia takiego gościa i prezentów jakie od niego dostali.