• Uroczyste rozdanie dyplomów.

• W piątek 18 czerwca w naszej szkole klasy 1-3 pod nadzorem pani Marzeny Chmielarz-Borowiec, przygotowały oprawę muzyczną pod przedstawienie uświetniające uroczyste rozdanie dyplomów dla osób i instytucji wspierających statutową działalność szkoły.

Na widowni zasiedli wyjątkowi goście, m.in.: Wójt Gminy Sławomir Sumka, przedstawiciele Rady Rodziców, Trójek Klasowych, Samorządu Uczniowskiego.

Koncert był wyrazem podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc szkole. Uczniowie dali wspaniały występ.

• Spotkanie z pracownikami "Gazety Babickiej"

• 9 czerwca br. grupa uczniów z klas siódmych naszej szkoły pracujących nad powstaniem gazetki szkolnej, a jednocześnie uczestników projektu edukacyjnego Kreatywna szkoła, wzięła udział w warsztatach dziennikarskich. Ich  prowadzącymi byli pracownicy Domu Kultury w Starych Babicach: pani Anna Królik – redaktor prowadząca Gazety Babickiej oraz Jarosław Chrapek –specjalista ds. historycznych.

Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwszą poprowadziła p. Królik, która przybliżyła uczestnikom proces powstawania Gazety Babickiej oraz pokazała pracę redaktora od kuchni.

W drugiej części głos zabrał p. Chrapek, który zaprezentował program Canva służący do tworzenia projektów graficznych. Krótko opisał, jakie są możliwości aplikacji i w jaki sposób jej używać, aby stworzyć własną broszurę. Uczniowie dowiedzieli się także, z jakiej strony można legalnie pobierać darmowe zdjęcia.

Spotkanie przebiegło sprawnie i szybko.To był  bardzo ciekawy i pouczający czas.

• Konkurs plastyczny "Babickie Mamy".

• W czerwcu odbył się gminny konkurs plastyczny „Babickie Mamy”.

1 miejsce wśród dzieci starszych zajęła Zuzanna Jankowska

3 miejsce wśród młodszych dzieci (4 klasa) Julia Prusińska

Wyróżnienie zdobył Szymon Doliński oraz Anna Matejczuk

Gratulujemy Laureatom!

• Dzień Dziecka w naszej szkole.

• 01 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Przede wszystkim nie było lekcji, więc cały szkolny dzien mogliśmy skupić się na zabawie i skorzystać z atrakcji:

Fotobudka, pyszne lody, warsztaty biologiczne, zawody sportowe na boisku, zajęcia w salach z wychowawcami.

Dzieci wyglądały na bardzo zadowolone :)

• Dzień Dziecka w przedszkolu.

• To był tydzień pewien atrakcji dla oddziału przedszkolnego 0a!

Byliśmy na wycieczce, obejrzeliśmy teatrzyk, który został zorganizowany dzięki Radzie Rodziców, jedliśmy lody, korzystaliśmy z fotobudki, świętowaliśmy urodziny Nataniela i uczestniczyliśmy w warsztatach o biologii człowieka!

• Dzień mamy w przedszkolu.

• Ten tydzień oddział przedszkolny 0a poświęcił dniu mamy. Przygotowywaliśmy upominki oraz uczyliśmy się piosenki!

Skorzystaliśmy również z pogody i wybraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu oraz na wycieczkę na polane do Lipkowa.

• Dzień pszczół!

• Po ostatnich warsztatach o życiu pszczół oddział przedszkolny 0a postanowił świętować dzień pszczół! Założyliśmy również własny ogródek!