Terminarz konsultacji dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2023/2024
-
Konsultacje dla rodziców mogą odbywać się w trybie online, po wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem
-
Termin konsultacji dla ucznia i rodzica może być wspólny
-
Konsultacje dla rodziców odbywają się w ostatnim pełnym tygodniu zajęć w danym miesiącu.
Imię i nazwisko nauczyciela
Konsultacje dla uczniów
Konsultacje dla rodziców
1.
Sylwia Popławska
j. niemiecki, j. polski dla cudzoziemców
Czwartek.12.45-13.30
Czw.18.00-18.45
2.
Kinga Niegowska, klasa 1b
Czwartek 15.15-16
Pierwszy czwartek miesiąca 15.15-16.00
3.
Ewa Sokołowska, klasa 1b wspomaganie
Wtorek 16.30-17.15
Wtorek 16.30-17.15
4.
Iwona Żółcińska klasa 5a, wspomaganie, logopedia
Poniedziałek14.30-15.15
Poniedziałek 14.30-15.15
5.
Artur Majer, klasa 5b, geografia, historia
Piątek 13.45-14.30
Ostatni piątek miesiąca 13.45-14.306.
Wanda Wiśniewska, klasa 4a
Poniedziałek 14.30-15.15
Piątek 15.30-16.30
7.
Alicja Zaborowska
Środa 13.45 - 14.30
Ostatnia środa miesiąca 14.40
8.
Karolina Ziułkowska, klasa 2b
Pierwszy poniedziałek miesiąca 16.00-17.00
Pierwszy czwartek miesiąca 11.30-12.30
9 .
Marlena Oszczyk, klasa 7a
Czwartek 15.30-16.15
Pierwszy poniedziałek miesiąca 8.00-8.45
10 .
Anna Williams, reedukacja, muzyka
Wtorek 15.20-16.20
Piątek
15.20-16.2011.
Joanna Brunowska , logopedia
Wtorek 15.30-16.15
Wtorek 15.30-16.30
12.
Anna Ilnicka, psycholog
Wtorek 17.30-18,30
Ostatni wtorek miesiąca 17.30-18.30
13.
Katarzyna Gawlińska-Dziewit pedagog , pedagog specjalny
Wtorek 15.30-16.30
Ostatni wtorek miesiąca 17.30-18.30
14.
Paulina Kober, klasa 2a, informatyka 1a
Czwartek 16Pierwszy czwartek miesiąca 15.15-16.0015.
Sylwia Cybulska , klasa 6b
Wtorek 14.30-15.15Pierwszy czwartek miesiąca 14.30-15.15
16.
Iwona Gas, klasa 3a, technika, etyka
Pierwszy wtorek miesiąca 8.55-9.40
Drugi wtorek miesiąca 16.30-17.3017.
Monika Gil, fizyka
wtorek, 7.30-8.0018.
Anna Baran , matematyka
Wtorek 16.00-17.00
19.Zuzanna Jaworek, j. angielski
Środa 12.45-13.30
Wtorek 16.00-17.00
20. Ewelina Kaczmarska-Dinh wtorek 15.00-16.00 21
Ewelina Olszewska , informatykaWtorek 15.30 -16.15
Wtorek15.30 -16.15
22.
Krzysztof Kosterski , chemia
środa 16.15-17.00
środa 16.15-17.00
23.
Michał Zając, klasa 6a, j. angielski
Wtorki godz.13.30Pierwszy wtorek miesiąca 13.3024.
Grzegorz Dryka , wf
Środa15.30-16.15
Ostatni piątek miesiąca 15.30-16.15
25.
Aneta Nowacka , wf
Poniedziałek 13.45-14.30
Ostatni czwartek miesiąca 13.45-14.30
26.
Grażyna Kaszyńska, wspomaganie 1a
Piątek 7.45-8.45
Piątek 7.45-8.45
27. Joanna Pec-Pawlik, świetlica , plastyka
Poniedziałek 15.30-16.15 28. Katarzyna Kowalska,świetlica
Poniedziałek, wtorek, środa 12.00-17.00 29. Alicja Janus, klasa3a, matematyka kl.4b,5b
Wtorek 13.45-14.30 Ostatni wtorek miesiąca 13.40-14.25 30. Beata Zaborowska-Tymińska wspomaganie 3a, edukacja przedszkolna
Pierwsza środa miesiąca 13.40-14.25 31. Beata Izdebska, edukacja przedszkolna
Pierwsza środa miesiąca 13.40-14.25 32. Anna Jankowska, edukacja przedszkolna
Pierwsza środa miesiąca 11.00-12.00 33. Martyna Buczkowska, wspomaganie 0a
Pierwszy piątek miesiąca 12.00-13.00 34. Magdalena Pawłowska, edukacja przedszkolna
Drugi i czwarty wtorek miesiąca 12.40-13.10 35. Aleksandra Pieńkos, edukacja przedszkolna
Drugi i czwarty piątek 12.40-13.10 36. Aleksandra Gołosow, edukacja przedszkolna
Pierwszy czwartek miesiąca 11.00-12.00 37. Malwina Godlewska, edukacja przedszkolna
Pierwszy piątek miesiąca 13.10-13.40 Pierwszy wtorek miesiąca 12.10-12.40 38. Marta Kocyan, religia klasa 3
Pierwszy piątek miesiąca 8.15-9.00 39. s.Elżbieta Szmidt, religia
Wtorek 9.45-10.30 Wtorek 9.45-10.30 40. ks.Jacek Mroczkowski, religia
wtorek, 14.30-15.15 41. Magdalena Wątrucka, matematyka
czwartek, 15.25 - 16.10 42. Kamila Kopeć, klasa 1a
co drugi czwartek 13.30-14.15 co drugi czwartek 13.30-14.15 43. Monika Romanowska, j.polski
czwartek, 12.45 - 13.30 44. Anna Szelenbaum, j. polski
Poniedziałek 14.45 45. Justyna Sobiecka, klasa 4b, wspomaganie Czwartek 8.00-9.00 Pierwszy poniedziałek miesiąca 12.30-13.30 -