• Programy

• Trzymaj formę!

• 24.11.2020 10:37
        • Ogólnopolski Program Edukacyjny Trzymaj Formę!  jest współorganizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców. Biorą w nim udział uczniowie klas V-VIII.

• Jest to inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu:
          propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.

W ramach programu szkoła organizuje zajęcia pozalekcyjne ogólnie rozwijające uczniów: wykraczające poza podstawę programową i programy nauczania, które mają rozwijać zainteresowania uczniów, w szczególności te dotyczące zasad prawidłowego odżywiania i potrzeby codziennej aktywności fizycznej.