• Zajęcia dodatkowe

        • Rok szkolny 2019/2020 I półrocze
          Zajęcia organizowane na terenie szkoły przez podmioty zewnętrzne
           
            Ceramika Best Brain Trefa Języka EduFun Sosnowa Szpilka Carrom Szachy
          poniedziałek   16.15-17.15
          sala 220
            13.40-14.40
          14.50-15.10
          sala221
          13.25-14.25
          sala 114
             
          wtorek   13.30-14,30
          sala 134
          12.40-13.35
          13.40-14.40
          14.40-15.50
          sala 210
          13.40-15.10
          sala 218
          13.40-15.10
          sala 219
               
          środa   12.30-13.30
          sala 136
                13.40-14.25
          14.35-15.20
          aula
          13.40-14.25
          sala 221
          czwartek 12.50 - 15.20
          sala 136
            12.40-13.35
          13.40-14.40
          14.40-15.50
          sala 219
          13.40-14.25
          14.35-15.20
          sala 221
          13.25-14.25
          sala 114
             
          piątek         14.50-15.50
          sala 114
             
           
          Zajęcia dodatkowe - koła zainteresowań i przedmiotowe - organizowane przez nauczycieli
           
          zajęcia prowadzący termin oodziały sala
          zajęcia wokalne Marzena Chmielarz-Borowiec piątek
          8,9 godzina lekcyjna
            137
          koło anglojęzyczne Joanna Drozd poniedziałek 8 godzina lekcyjna
          wtorek 7 godzina lekcyjna
          7a
          6b
          219
          219
          koło anglojęzyczne Zuzanna Jaworek wtorek
          1 godzina lekcyjna
          5ab 222
          koło teatralne Dorota Fijoł poniedziałek
          7 godzina lekcyjna
            aula
          koło krawieckie Iwona Gas czwartek
          6 godzina lekcyjna
            134
          koło taneczne Marzena Furmankiewicz piątek
          6 godzina lekcyjna
          1ab,2ab,3a sala gimnastyczna
          koło plastyczne Paulina Kober wtorek
          8 godzina lekcyjna
          1ab 113
          koło plastyczne Krystyna Podlacha wtorek
          9 godzina lekcyjna
            137
          koło plastyczne Martyna Sotomska wtorek
          7 godzina lekcyjna
          2ab,3a 136
          koło matematyczne Patrycja Pysz czwartek
          8 godzina lekcyjna
          6ab 215
          koło matematyczne Aleksandra Szymańska czwartek
          9 godzina lekcyjna
          7a 210
          koło matematyczne Karolina Ziułkowska środa
          7 godzina lekcyjna
          2ab 138
          koło chemiczne Aleksandra Szymańska poniedziałek
          9 godzina lekcyjna
          7a 206
          koło biologiczne Wanda Wiśniewska środa
          8 godzina lekcyjna
            109
          koło informatyczne Patrycja Pysz piątek
          8 godzina lekcyjna
          6ab 223
          koło geograficzne Artur Majer poniedziałek
          7 godzina lekcyjna
          6ab 208
          koło fizyczne Honorata Zielińska - Benben piątek
          9 godzina lekcyjna
          7a 206
           
          Zajęcia wyrównawcze
           
          przedmiot prowadzący termin oodziały sala
          j. polski Sylwia Cybulska czwartek 8 godzina lekcyjna 7a 220
          j. polski Monika Romanowska czwartek 2 godzina lekcyjna
          piątek 2 godzina lekcyjna
          5b 222
          matematyka Anna Baran czwartek 1 godzina lekcyjna
          piątek 1 godzina lekcyjna
          8a
          8a
          137
          210
          matematyka Patrycja Pysz czwartek
          1 godzina lekcyjna
          6a 215
          matematyka Aleksandra Szymańska poniedziałek 7 godzina lekcyjna
          środa 7 godzina lekcyjna
          środa 8 godzina lekcyjna
          środa 9 godzina lekcyjna
          5a
          6b
          5b
          7a
          210
          zajęcia wyrównawcze Marzena Furmankiewicz wtorek
          7 godzina lekcyjna
          3a 221
          zajęcia wyrównawcze Iwona Gas wtorek
          1 godzina lekcyjna
          2b 134
          zajęcia wyrównawcze Karolina Ziułkowska środa
          6 godzina lekcyjna
          1b 138
          zajęcia wyrównawcze Paulina Kober środa
          1 godzina lekcyjna
          1a 113
          zajęcia wyrównawcze Magdalena Klepacka wtorek
          6 godzina lekcyjna
          2a 136
          historia Artur Majer wtorek
          8 godzina lekcyjna
          5ab 208
          geografia Artur Majer czwartek
          7 godzina lekcyjna
          6ab 208
          biologia Wanda Wiśniewska czwartek
          9 godzina lekcyjna
          7a,8a 109
          chemia Aleksandra Szymańska czwartek
          1 godzina lekcyjna
          7a 206
           
          Ostatnia modyfikacja:     17.10.2019      20:36
      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych
        • szkola@szkola-koczargi.pl
        • 22 722 90 29
        • Koczargi Stare, ul. Akacjowa 12
      • Logowanie