• Projekt "Kreatywna szkoła"

• 09.10.2020 20:21
        • W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy dwuletni projekt edukacyjny "Kreatywna szkoła"
        •

Nazwa projektu: Kreatywna szkoła - rozwój kompetencji kluczowych uczniów w Gminie Stare Babice

Numer projektu: RPMA.10.01.02-14-d700/19

Projekt pt. „Kreatywna szkoła - rozwój kompetencji kluczowych uczniów w Gminie Stare Babice” realizowany jest w partnerstwie pomiędzy Gminą Stare Babice i firmą Mały Inżynier w okresie IX 2020 – VIII 2022. Wartość projektu:       437 715,51 zł, w tym wkład własny: 65 850, 00 zł. Celem projektu jest rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności na rynku pracy uczniów oraz zasadnicze podniesienie jakości procesu kształcenia w placówkach. Zostanie on osiągnięty poprzez:

1. rozwój kompetencji kluczowych i właściwych postaw na rynku pracy u 160 uczniów (80K) poprzez objęcie uczniów wysokiej jakości dodatkowymi zajęciami pozalekcyjnymi w okresie szkolnym i wakacyjnym;
          2. doposażenie w sprzęt i pomoce dydaktyczne oraz sprzęt TIK pracowni szkolnych.

Dofinansowanie UE: 350 172,41 zł

W projekcie przewidziano realizację bezpłatnych zajęć dodatkowych:

1. Spotkanie z królową - zajęcia z matematyki
          2. Przyrodnicze laboratorium