• Ogłoszenia

• ORGANIZACJA DYŻURU WAKACYJNEGO W PRZEDSZKOLACH I ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W ROKU 2022/2023

• 21.04.2023 11:58
        • Dyżur wakacyjny dla oddziałów przedszkolnych.
        • W roku szkolnym 2022/2023 opieka wakacyjna w dyżurujących przedszkolach/oddziałach przedszkolnych w szkołach będzie organizowana w następujących terminach:

Jednostka/adres

Termin dyżuru

SZKOŁA PODSTAWOWA W KOCZARGACH STARYCH

KOCZARGI STARE

ul. Akacjowa

8 sierpnia 2023 r. – 25 sierpnia 2023 r.

Dla dzieci z: Przedszkola w Starych Babicach, oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Koczargach Starych

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIELONKACH-PARCELI

ZIELONKI-PARCELA

ul. Południowa

8 sierpnia 2023 r. – 25 sierpnia 2023 r.

Dla dzieci z: oddziałów przedszkolnych przy: Szkole Podstawowej w Starych Babicach i Szkole Podstawowej w Zielonkach-Parceli

przedszkole

PRZEDSZKOLE W BORZĘCINIE DUŻM

BORZĘCIN DUŻY

ul. Warszawska

8 sierpnia 2023 r. – 25 sierpnia 2023 r.

Dla dzieci z Przedszkola w Bliznem Jasińskiego, Przedszkola w Starych Babicach i Przedszkola w Borzęcinie Dużym

PRZEDSZKOLE W STARYCH BABICACH

STARE BABICE

ul. Polna

3 lipca 2023 r. – 19 lipca 2023 r.

Dla dzieci z Przedszkola w Bliznem Jasińskiego, Przedszkola w Starych Babicach, Przedszkola w Borzęcinie Dużym oraz z oddziałów przedszkolnych (wiek 3-4 lata) w Szkole Podstawowej w Koczargach Starych

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STARYCH BABICACH

STARE BABICE

ul. Polna

3 lipca 2023 r. – 19 lipca 2023 r.

dla dzieci pięcioletnich oraz dla sześciolatków (dotyczy dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Zielonkach-Parceli, oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Koczargach Starych), Przedszkole w Borzecinie Dużym

przedszkole

PRZEDSZOLE W BLIZNEM JASIŃSKIEGO

Blizne Jasińskiego

ul. Kościuszki

20 lipca 2023 r. – 7 sierpnia 2023.

dla dzieci z:

- Przedszkola w Bliznem Jasińskiego,

-Przedszkola w Starych Babicach,

- Przedszkola w Borzęcinie Dużym,

-oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Koczargach Starych,

- oddziałów przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Zielonkach-Parceli

- oddziałów przedszkolnych w: Szkole Podstawowej w Starych Babicach

1. Zasady ogólne

1. Dyżur wakacyjny jest organizowany od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r. dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2022/2023 do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach prowadzonych przez Gminę Stare Babice.

2. Decyzję o organizacji działalności poszczególnych przedszkoli/ oddziałów przedszkolnych w szkołach w okresie wakacji, w tym o liczbie miejsc w przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole w okresie wakacji podejmuje dyrektor uwzględniając realne możliwości organizacyjne przedszkola.

3. Decyzję o przyjęciu dziecka do danego przedszkola/ oddziału przedszkolnego w szkole w okresie wakacji podejmuje dyrektor dyżurującego przedszkola/ oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej kierując się zasadą pierwszeństwa złożenia wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny.

II. Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny

1. Podstawą przyjęcia dziecka jest wykonanie przez rodziców/opiekunów prawnych następujących czynności:

1. wypełnienie, podpisanie i dostarczenie karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny do danego przedszkola/ oddziału przedszkolnego w szkole w terminie od 24 kwietnia 2023 r. do 8 maja 2023 r. do godziny 12.00. Informacja o zakwalifikowaniu dziecka dostępna będzie w placówce 11 maja 2023 r. od godziny 13.00.

2. Rodzice/opiekunowie prawni dziecka przyjętego na dyżur wakacyjny zobowiązani są do wniesienia opłaty za pobyt oraz za wyżywienie w terminie od 11 maja 2023 r. do 16 maja 2023 r. na rachunek wskazany przez dyrektora placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Wysokość opłaty określa dyrektor placówki.

2.

1. Brak uiszczenia opłaty we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w dyżurującym przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole. Lista dzieci przyjętych ogłoszona będzie w placówce 19 maja 2023 r. o godzinie 13.00

1. Rezygnację z dyżuru wakacyjnego należy zgłosić pisemnie najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem dyżuru, w przeciwnym razie nie będą zwracane poniesione koszty.

karta_zglszenia_dziecka_na_dyzur_wak_2023_koczargi_(3)(1).docx