• Ogłoszenia

• Poradnik jak zorganizować naukę by była skuteczna

22.03.2020 21:13
        Na co zwrócić uwagę, jak zorganizować dzień proponuje Pani Katarzyna Gawlińska-Dziewit - pedagog szkolny.

• Konkurs Synapsik

12.03.2020 00:48
        zmiana terminu

W związku z ogłoszeniem decyzji o zamknięciu na co najmniej dwa tygodnie placówek edukacyjnych w Polsce, informujemy o uruchomieniu podstrony poświęconej dynamicznie zmieniającej sie sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Przeprowadzenie konkursu będzie mogło się odbyć po zdjęciu okresu zamknięcia placówek szkolnych, w dowolnym terminie nawet do 15 maja 2020 roku.

Wydawnictwo Synapsa

• Konkurs Środowiskowy w Gminie Stare Babice

12.03.2020 00:44
        zmiana terminu
        W związku z decyzją  o zamknięciu placówek oświatowych  musimy zawiesić akcję zbiorki surowców wtórnych. Jeśli nic nie ulegnie zmianie w szkołach podstawowych będziemy kontynuowac jeszcze zbiórkę makulatury od dnia 30.03 od godziny 8.00 do środy 08.04.włącznie.
        W przedszkolach akcja zbiórki surowców wystaruje po Wielkanocy czyli od dnia 14.04 i potrwa do 29.04 włącznie.
      • Profilaktyka w związku z koronawirusem

27.02.2020 22:28
        Apel do rodziców

Szanowni Rodzice,

w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa apeluję do Państwa aby:

•          nie posyłać przeziębionych i chorych dzieci do przedszkola lub szkoły;

•          przypominać dzieciom o  przestrzeganiu zasad higieny w tym:  częste mycie rąk wodą

z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości, np. podczas podróży, ich dezynfekcja środkiem na bazie alkoholu.

•          rodzice, którego dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, aby bezzwłocznie powiadomili najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosili się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

•          Kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej:

W przypadku dodatkowych wątpliwości można  zadzwonić na infolinię Ministerstwa Zdrowia  – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

Instrukcja mycia rąk:

• Stypendium za naukę i osiągnięcia sportowe.

21.02.2020 20:48

W sekretariacie szkoły  są do odbioru nagrody za najwyższą średnią w klasie i nagrody za osiagnięcia sportowe za pierwszy semestr.
        Do odbioru przez Ucznia potrzebne jest upoważnienie od Rodziców.

stypendium_upowaz.docx