• Ubezpieczenie

• Postępowanie powypadkowe

Szkoła prowadzi ubezpieczenie NW uczniów corocznie do 30 września. Uczniowie klas pierwszych, do tego dnia, objęci są ubezpieczeniem w szkole podstawowej z której pochodzą.
             Ubezpieczenie podstawowe (nie sportowe) obejmuje wszystkie zdarzenia bez względu na to, czy miały miejsce w szkole, czy poza nią - lecz w granicach kraju. Uczestnicy szkolnych wycieczek zagranicznych są ubezpieczani dodatkowo.
             Procedurę odszkodowawczą najlepiej rozpocząć po zakończonym leczeniu dysponując dokumentacją medyczną. Należy wypełnić następujący druk:

Po wypełnieniu pierwszej części dokumentu prosimy o przybycie do szkoły w celu uzupełnienia danych. Z oczywistych powodów nie możemy tutaj podać numeru polisy. Osobą do kontaktu jest Pani Halina Kicek - kierownik administracji. Po wypełnieniu druku rodzic załącza dokumentację medyczną i wysyła na adres ubezpieczyciela (znajduje się w nagłówku załączonego wyżej druku).

Dla zdarzeń na terenie szkoły (działki szkolnej), w drodze do, lub z szkoły sporządzany jest protokół powypadkowy, do którego potrzebni są trzej świadkowie. Protokół ten jest sporządzamy najwcześniej jak to możliwe.

Ostatnia modyfikacja:     19.08.2019      17:18