• Zbiórka dla poszkodowanych w wyniku powodzi

• W związku z trudną sytuacją spowodowaną powodziami na południu kraju w dniu 18 września nasza szkoła wsparła akcję pomocy dla poszkodowanych mieszkańców Dolnego Śląska. Butelkowaną wodę do picia, środki czystości, żywność o długim terminie ważności Wolontariusze zawieźli tego samego dnia do OSP w Borzęcinie Dużym.
              Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję. Dziękujemy za okazane wsparcie i za to, że mogliśmy liczyć na Wasze otwarte serca, które tak przepięknie potrafią dzielić się dobrem z innymi !

• Kredkobranie

• 7. edycja KREDKOBRANIA wystartowała, bierzemy w niej udział po raz drugi.

Dary przynosimy do portierni do 24 września br.

Zbieramy przybory szkolne oraz materiały plastyczne (m. in. kredki, farby, zeszyty, bloki, piórniki, plecaki, pisaki, plastelinę, przybory piśmiennicze itp.) Nasi Wolontariusze spakują i przekażą dary Fundacji Ignatianum, która wyśle je dzieciom i młodzieży na Kresach.

Kredkobranie - czas start 😊

• Akcja Lidla "Szkoły Pełne Talentów"

• Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla "Szkoły Pełne Talentów"!

Chcesz pomóc zdobyć nowe atrakcyjne nagrody dla szkoły. To proste!

• Zbieraj Talenciaki: Przy każdym zakupie w Lidl Polska otrzymasz specjalny kupon – Talenciaka.
              • Przekaż Talenciaka: Wrzuć go do  pudełka przy wejściu głównym obok sekretariatu.
              • Zarejestruj online: Zeskanuj kod QR na Talenciaku i wybierz naszą szkołę: Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych.

Akcja trwa do 20 listopada.

Razem możemy więcej!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/25

• Dziś w promieniach wrześniowego słońca rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość przywitania uczniów i rodziców obfitowała w ciepłe słowa i życzenia. Szczególnie serdeczne było powitanie najmłodszych uczniów, którzy z wielką ciekawością odkrywali nową przestrzeń szkolną. Pani dyrektor, w swoim przemówieniu, podkreśliła wagę nauki i przyjaźni, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym.