• SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANTKĄ

• W piątek 16 lutego uczniowie klas 4 - 7 wzięli udział w spotkaniu z panią policjantką. Tematem spotkania było przedyskutowanie z uczniami różnych sytuacji trudnych w szkole, związanych z bezpieczeństwem. Omawiane tematy dotyczyły przemocy fizycznej, psychicznej oraz możliwości wystąpienia zagrożeń w sieci podczas korzystania przez uczniów z internetu. Uczniowie bardzo chętnie i z zainteresowaniem brali udział w dyskusji. Pani policjantka przedstawiła uczniom również procedury i konsekwencje wynikające z nieodpowiednich i zagrażających innym zachowań.

• XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci - KRUS

• Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału dzieci z Państwa szkół w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

Konkurs dedykowany jest dla klas 0-VIII.

Zadanie konkursowe polega na wykonany dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A3 (technika dowolna), która będzie promować pozytywne zachowania związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz zasady ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym.

Prace plastyczne dzieci, które wezmą udział w pierwszym etapie konkursu należy dostarczyć do naszej Placówki Terenowej KRUS w Błoniu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 marca 2024r. wraz z wypełnionymi przez rodziców/opiekunów prawnych formularzem zgłoszeniowym pracy ucznia- formularz w załączeniu.

Każda praca plastyczna na odwrocie powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem. Na odwrocie powinna znajdować się również pieczątka szkoły.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie  www.gov.pl/krus

• Turniej tenisa stołowego o puchar Pani Dyrektor Szkoły

• W dniu 7.02.2024 odbył się turniej tenisa stołowego o puchar Pani Dyrektor Szkoły w dwóch kategoriach: dzieci chłopców i dziewczyn (kl.IV-VI) i młodzież chłopców i dziewczyn (kl. VII).

W kategorii młodzież chłopców:

I miejsce zajął Filip Janasz

II miejsce zajął Mateusz Adamski

III miejsce zajął Konrad Krzemień

IV miejsce Maksymilian Dymiński

dziewczyn:

I miejsce zajęła Gabriela Michlewicz

II miejsce zajęła Urszula Struszewska

III miejsce zajął Zofia Chmurska

IV miejsce zajęła Alicja Oszyk

W kategorii dzieci chłopców:

I miejsce zajął Milan Doberski