• Programy

• Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu

23.11.2020 12:20

Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu to program Fundacji Szkoła na Widelcu. Biorą w nim udział dzieci z klas I – III.

• Mała książka - wielki człowiek

23.11.2020 11:57

Mała książka – wielki człowiek  to projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka. Zostali nim objęci uczniowie klas pierwszych.

• Żywieniowy Program dla szkół

23.11.2020 10:47

Żywieniowy Program dla szkół jest programem unijnym realizowanym przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Biorą w nim udział uczniowie klas I-V.

Użytkownicy mobilni

09.10.2020 20:32
        Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

Plan Lekcji i Zastępstwa

09.10.2020 20:32
        Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.