• Innowacje

• Innowacje pedagogiczne w roku szkolnym 2020/2021

10.11.2020 13:14

W roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole w klasach I-III oraz w oddziałach przedszkolnych realizujemy następujące innowacje pedagogiczne:

• Oswajamy emocje
        • Przedszkolni chemicy - przez małe eksperymenty do dużej wiedzy
        • Angielski na co dzień
        • CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki
        • Matematyka - w codziennym życiu smyka

Użytkownicy mobilni

Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

Plan Lekcji i Zastępstwa

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

Nasza nowa strona!

09.10.2020 20:32
        Strona WWW naszej szkoły jest już dostępna w Internecie! Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - aktualności z życia szkoły, plan lekcji, informacje o zastępstwach, szkolny album zdjęciowy, jadłospis stołówki i wiele więcej.