• Rada Rodziców

• SKŁADKI NA RADE RODZICÓW 2022/23

Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte głównie na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców.

Głównym "Sponsorem" tej działalności jesteśmy MY - Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

Rada Rodziców podejmując działania ma na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo, rozwój, komfort i dobre samopoczucie dzieci uczących się w naszej szkole i na tych aspektach koncentrujemy się w działalności, którą podejmujemy.

W ramach zgromadzonych przez Radę Rodziców środków tworzony jest plan finansowy uwzględniający planowane wydatki na dany rok szkolny.

Prosimy o wpłaty składek na Fundusz Rady Rodziców przelewem na rachunek:

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Koczargach Starych

BOŚ BANK - nr rachunku 04 1540 1157 2115 0004 3028 0001

podając w tytule WYŁĄCZNIE nazwisko i imię dziecka oraz klasę, np. "ANNA NOWAK 1A"

Wysokość składek :

1) 180 zł -pierwsze dziecko uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych
            2) 130 zł -drugie dziecko uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych
            3) 80 zł – trzecie dziecko uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych
            4) czwarte i kolejne dziecko uczące się – zwalnia się z wpłat

UWAGA: Składki można opłacać w całości lub ratach !!!

Za wszystkie wpłaty na rzecz Rady Rodziców serdecznie dziękujemy i pragniemy podkreślić, że w całości wracają one do dzieci, czy to jako fundusz wzbogacający życie każdej klasy, czy to jako część dobra wspólnego naszej szkoły. Środki na Radę Rodziców uatrakcyjniają i wzbogacają czas dziecka spędzony w szkole.