• Rada Rodziców

•

Konkurs RR polega na wyróżnieniu nagrodą finansową oddziałów szkolnych (w niniejszym regulaminie zwanych również klasą), które wniosą 85 % wpłat na fundusz Rady Rodziców w odniesieniu do liczby uczniów w klasie w określonym terminie.

Kwoty darowizn wynikają z uchwały Rady Rodziców dotyczącej rocznych wpłat w roku 2023/2024 na rzecz funduszu Rady Rodziców i wynoszą:

1. 180 zł - pierwsze dziecko uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych,
            2. 130 zł - drugie dziecko uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych,
            3. 80 zł – trzecie dziecko uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych
            4. czwarte i kolejne dziecko uczące się – zwalnia się z wpłat

W konkursie RR w formie finansowej nagrodzone zostaną oddziały szkolne spełniające warunek 85 % wpłat.

Każdy oddział, który spełni powyższy warunek otrzyma zwrot środków z wpłaconej kwoty zgodnie z założeniami przedstawionymi poniżej.

85% wpłat do 15.01.2024 – 20 % zwrotu z wpłaconej kwoty

85 % wpłat do 16.02.2024  – 15 % zwrotu z wpłaconej kwoty