• Rada Rodziców

• 1,5% PODATKU NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY

Szanowni Państwo,
            Jesteśmy aktywnymi rodzicami, którzy pragną zrobić jak najwięcej dobrego dla własnych dzieci, a tym samym pośrednio dla szkoły w której się uczą.

Szukając możliwości pozyskania dodatkowych funduszy, Rada Rodziców w tym roku po raz kolejny przystąpiła do programu: Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie  przez Radę Rodziców – za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000270261 – środków  pochodzących z 1,5%  Państwa podatku dochodowego.

Dzięki tej akcji otwierają się przed nami nowe perspektywy na źródła finansowania naszych potrzeb. Jej główną zaletą jest fakt, że nie wymaga własnych nakładów finansowych - środki pochodzą z budżetu państwa, o których przeznaczeniu sami decydujemy.

Wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać nr KRS  Fundacji :   0000270261

a w informacjach „Cel szczegółowy 1,5%" należy wpisać:  RR KOCZARGI 17682

Prosimy szczególnie wszystkich rodziców naszych uczniów, nauczycieli o zachęcanie przyjaciół i znajomych do wsparcia naszego planu- wszystkie środki uzyskane z odpisu 1,5% przeznaczymy na poprawę warunków nauki i zabawy Naszych dzieci! Dotarcie z informacją do jak największej grupy ludzi oraz pozyskanie wielu darczyńców, którzy są gotowi wspierać naszą pracę, pozwoli nam na realizację nowych zadań.

Wszystkim, którzy odpowiedzą na naszą prośbę z góry gorąco dziękujemy.

DARMOWY PROGRAM DO ROZLICZENIA PIT