• Dzień kropki

• Dzień kropki to doskonale znane święto. Wspaniałe jest to, że uczniowie w tym dniu tworzą własne kropki oraz wspólnie rozwijają umiejętności tworzenia i wyrażania kreatywności artystycznej, eksplorując przy tym różne dziedziny nauki i sztuki.

• KREDKOBRANIE

• Przyłącz się do akcji "Kredkobranie"

Akcja trwa do końca września. Dary przynosimy do biblioteki do 29 września br.

Zbieramy przybory szkolne oraz materiały plastyczne (m. in. kredki, farby, zeszyty, bloki, piórniki, plecaki,pisaki, plastelinę, przybory piśmiennicze itp.)

• Do szkoły wrócić czas!

• Powrót do szkoły po wakacyjnej przerwie to czas kiedy uczniowie i nauczyciele wracają do swoich codziennych zajęć i obowiązków edukacyjnych. W dniu 4 września w poniedziałek serdecznie powitaliśmy wszystkich uczniów i nauczycieli, zwłaszcza ciepło witamy nowe twarze w naszej społeczności szkolnej! Mamy nadzieję, że nowi członkowie naszej szkoły będą się czuli dobrze i komfortowo w swoim nowym otoczeniu. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom owocnego i udanego roku szkolnego, pełnego fascynujących lekcji i pozytywnych doświadczeń!