• Nowe książki w bibliotece szkolnej

• W I semestrze obecnego roku szkolnego nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o 103 nowe tytuły książek, które zostały zakupione z funduszy otrzymanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Sa to zarówno lektury jak i beletrystyka. Zapraszamy do odwiedzania biblioteki i czytania książek.

• Konkurs na Logo Szkoły

• Dnia 01.02.2023 r. w naszej Szkole wystartował Konkurs na logo Szkoły Podstawowej im. prof. Jadwigi Kobendzy w Koczargach Starych. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie.

Pobierz regulamin Konkursu

• Rozstrzygnięcie konkursu Bezpieczne Zasady Korzystania z Internetu.

• 7 lutego 2023 r. to Dzień Bezpiecznego Internetu – święta obchodzonego w całej Europie. Głównym celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W naszej szkole odbył się z tej okazji konkurs promujący zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Jego głównymi celami było a. promowanie bezpiecznych zasad korzystania z portali internetowych oraz tworzenie przyjaznej sieci online, b. rozwijanie uzdolnień plastycznych, technicznych, pomysłowości i kreatywności. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej (technika dowolna) w formie plakatu (rozmiar min. A3) lub w formie pracy przestrzennej, przygotowanej według własnego pomysłu. Do konkursu przystąpiło aż trzydziestu ośmiu uczniów. Pracę mogła wykonać jedna osoba lub zespół 2-osobowy. Zwycięzcami konkursu zostali: kategoria wiekowa- kl. I-IIII, miejsce I – Barbara Kujawa, II miejsce – Nataniel Doberski, III miejsce – Tymon Fijałkowski. Wyróżnienie: Oliwia Skonieczny. Kategoria wiekowa – kl. IV-VIIII, I miejsce – Piotr Kujawa, II Miejsce – Karina Czapska i Anna Ilków, III miejsce – Rozalia Grabowska i Wiktor Grabowski. Wyróżnienia: Mateusz Jankowski, Julia Giera i Lena Stokowska. Gratulujemy! Dziękujemy Radzie Rodziców za nagrody.

• Bal Karnawałowy klas IV-VIII

• 19 stycznia w godzinach popołudniowych odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas starszych. I tym razem nie zabrakło dobrej zabawy. Impreza odbyła się w bardzo przyjaznej, radosnej i tanecznej atmosferze. Było dużo dobrej muzyki, kreatywne tańce i słodki, smaczny poczęstunek. W konkursie na najlepszy strój wzięło udział  ponad 30 osób, każdy otrzymał nagrodę i słodki upominek.