• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

• 26 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny. Ostatnie jego miesiące w niczym nie przypominały naszych szkolnych doświadczeń z lat ubiegłych. Pracowaliśmy we własnych domach, przed komputerami. To był niełatwy czas.

Tym bardziej chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy włożyli wysiłek, by ten niepewny okres minął sprawnie:

Podziękowania należą się nauczycielom: tym uczącym klasy młodsze jak i starsze, za włożony trud w przygotowywanie lekcji i zajęć, za szukanie kreatywnych rozwiązań i wsparcie dla swoich uczniów. Wspieranie najmłodszych pomysłami na spędzanie wolnego czasu. Pedagogom i psychologom, którzy pamiętali o swych podopiecznych.

Podziękowania należą się również dyrekcji szkoły, dla której ten pierwszy rok urzędowania był wyjątkowo trudny, jednak potrafiła pokierować nami pewnie w tym burzliwym okresie.

Podziękowania należą się wreszcie uczniom i ich rodzicom. Za ogrom włożonej pracy, wytrwałość i pogodę ducha. Motywowanie do nauki i przykładanie się do nauki, mimo ograniczeń i znużenia.

Teraz pora na odpoczynek i zebranie sił. Życzymy wszystkim beztroskich, spokojnych i radosnych wakacji i wyrażamy nadzieję na powrót w mury szkolne już od września.

• KONKURS NA WYKONANIE TORBY EKOLOGICZNEJ

• W nasze szkole odbył się konkurs na wykonanie torby ekologiczej.Celem konkursu było nauczenie dzieci konstruktywnego spędzania wolnego czasu, wyjście naprzeciw kształtowaniu zachowań proekologicznych oraz kształtowanie postaw asertywnych.

Konkurs realizowany był z projektu: A ja się nie nudzę.

Zadaniem uczestników  było zaprojektowanie i wykonanie (uszycie) we własnym zakresie torby z tkaniny.

Prace, które otrzymałyśmy przeszły nasze oczekiwania. Wszystkie torby były zaprojektowane z ekologicznych materiałów, wyróżniały się ciekawym fasonem oraz były modne.

Każdy chciałby nosić takie torby.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody:

Karol G. kl. 1b

Milan D. kl. 2a