• Święto Plusziwego Misia!!

• Klasa 1b wraz ze swoją wychowawczynią Pania Agnieszka Kobusinska świętuje Dzień Pluszkowego Misia. Uczniowie nie zapomnieli o swoim ulubionym przyjacielu, natomiast rodzice rzypomnieli sobie go sprzed lat. Możemy zobaczyć przepiękne zdjecia naszych uczniów i ich rodziców z dzieciństwa. Cieszymy się, że mimo tak trudnych czasów potraficie sie uśmiechać.

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy dużo zdrowia!

• TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

• 16-22 listopada

Człowiek życzliwy, uśmiechnięty, serdeczny, koleżeński zawsze znajdzie sprzymierzeńców i przyjaciół.  Bycie życzliwym ma niezwykłą moc!

Pamiętaj, TY też masz tą MOC!

• Święto Niepodległości 11 listopada - prezentacja 8a

• Z okazji Święta Niepodległości 11 listopada klasa 8a przygotowała prezentację multimedialną, którą wspólnie - nauczyciele i uczniowie - obejrzeliśmy w dniu 10 listopada o godzinie 11.11, łącząc się przez platformę Teams. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn polski i m.in. wysłuchaliśmy patriotycznych piosenek.

Dziękujemy klasie 8a oraz wychowawczyni, pani Aleksandrze Szymańskiej, za wysiłek jaki włożono w przygotowanie prezentacji.

Zapraszamy do odtworzenia. Link zamieszczony poniżej.

• Warsztaty, warsztaty...

• klasa 1b

Początek roku szkolnego w klasie 1 b obfitował w zajęcia warsztatowe. Uczniowie mieli okazję, dzięki firmie EduFun pana Bartłomieja Nowaka, przenieść się w świat kulinarny i naukowy.

Warsztaty kulinarne odbyły się w klasie we wrześniu, zgodnie z programem "'Dobrze Jemy, ze szkołą na widelcu" uczniowie samodzielnie przygotowywali przepyszne kokosanki. W trakcie warsztatów od wychowawcy uczniowie dowiedzieli się jak ważne jest zbilansowanie diety oraz jakie produkty zawierają najwięcej wartości odżywczych. Warsztaty kulinarne to nie tylko świetna zabawa z gotowaniem, ale również okazja do nauki.

Koszty warsztatów były pokryte z Funduszu Rady Rodziców w ramach wygranej konkursu organizowanego przez Radę Rodziców w ubiegłym roku 2019/2020. Klasa 1b jako pierwsza wpłaciła 100 % na Fundusz i otrzymała 1000 pln do wydania na dowolny cel i za wygrana zorganizowane zostały  warsztaty przez Rodziców i Wychowawcę.

Październik dla uczniów klasy 1 b stał się miesiącem eksperymentów. Dzieci miały okazje na bliskie spotkanie z ciekłym azotem. Samodzielnie tworzyli swoje wulkany pary i wiele innych rzeczy. Warsztaty naukowe to okazja do poznania złożonych procesów chemicznych w trakcie zabawy.