• Kochanej mamie!

• Szanowne mamy! W dniu waszego święta życzymy wszystkiego ci najlepsze, pociechy z dzieci i cierpliwosci. Cieszcie się życiem pełnym radości i miłości. A od naszych najmłodszych uczniów piekna piosenka! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Fragment utworu wykonywany przez uczniów to "Mama w kuchni" muz. S. Marciniak, sł. E. Zawistowska, wykonanie muzyka.com.

• Konkurs "Kwiaty i motyle".

• Na konkurs plastyczny "Kwiaty i motyle" wpłynęło 30 prac.

Z przyjemnością podajemy laureatów:

grupa uczniów 4-6

1 miejsce Piotr Kujawa 4b

2 miejsce Szymon Doliński 6a

3 miejsce Maja Matuszewska 4 b

Wyróżnienia: Krystian Gmochowski 6b, Maja Sotomska 4b, Urszula Struszewska 4b

grupa uczniów 7-8

1 miejsce Julia Poręcka 7b

2 miejsce Amelia Miąskiewicz 8a

3 miejsce Anna Oszczyk 8a

Wyróżnienia: Zofia Cąderek 7a, Zuzanna Jankowska 7b, Martyna Nazaruk 7a,Maria Reniec 7b

Gratulujemy sukcesów Laureatom!

• Dzień Mamy w 2b

• 24 maja uczniowie z klasy 2b przygotowali dla swoich mam wspaniały prezent. Pod kierunkiem pani Karoliny Ziułkowskiej oraz pani Martyny Buczkowskiej powstały pachnące peelingi cukrowe, pięknie opakowane i oznaczone profesjonalnymi etykietami. Mamy, bez wątpienia, będą bardzo szczęśliwe.

:)

• W świecie instrumentów.

• W tym tygodniu przenieśliśmy się wraz z oddziałem 0a do świata muzyki. Poznawaliśmy sekrety różnych instrumentów, ich brzmienie i przeznaczenie. Z pomocą pudełek, sznurków i innych przyborów stworzyliśmy własną gitarę!

• Konkurs "Działaj z impetem!"

• W ramach projektu „Działaj z impetem” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na wykonanie Lapbooka przedstawiającego świat segregacji butelek PET.

Wyniki:

I miejsce -  Piotr Kujawa kl. IVB

II miejsce – Szymon Doliński Kl. VIA

III miejsce - Gabriela Michlewicz Kl. IVA

Wyróżnienie –Zuzanna Jankowska KL. VIIB

Lapbook przygotowany przez Piotrka Kujawę będzie reprezentował nasza szkołę w Ogólnopolskim Konkursie „ Lapbook z imPETem”.

Zapraszamy do obejrzenia pracy oraz głosownia, które odbędzie się w dniach 14.05.2021 r. do 30.05.2021r.

(link poniżej).

Serdecznie gratulujemy.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

• Eko-zabawka jest SUPER!

• konkurs oddziału przedszkolnego

10.05.2021 r. w oddziale przedszkolnym został rozstrzygnięty konkurs na „Eko - Zabawkę”! Powstało wiele wspaniałych prac! Ale najważniejsze jest to, że nasi najmłodsi wiedzą, że rzeczy które wylądowałyby w koszu można wykorzystać i stworzyć wspaniałą zabawkę! Mamy nadzieję, że zabawa takimi zabawkami sprawia dużo radości. Wszystkim uczestnikom kunkursu dziękujemy i gratulujemy!

• W świecie pszczół.

• 30 kwietnia 2021 roku oddział przedszkolny 0a oraz klasy 1a i 1b odkrywały tajemnicze życie pszczół. Gościliśmy Mistrza Pszczelarstwa, który pomógł nam dowiedzieć się wielu ciekawych informacji. A czy Wy wiecie ile miodu dostajemy od jednej pszczoły przez całe jej życie? My wiemy! Wiemy tez jak pszczoły są dla nas ważne. Zrobimy wszystko aby uratować jak najwiecej pszczół.

W tym tygodniu świętowaliśmy również imieniny Marysi oraz korzystaliśmy ze słonecznej pogody.