• Pólkolonie w szkole - Czwartek

• W czwartek wybraliśmy się do kina na zabawny film "Krudowie 2". Dobrze się bawiliśmy.

Po obiedzie przeprowadziliśmy warsztaty "Ciecz nienewtonowska". Ta prosta substancja zdobyła uznanie u dzieci, które nie chiciały przestać eksperymentować i bawić się nią

• Półkolonie w szkole - Środa.

• W środę mieliśmy moc atrakcji:

Nawiązując do wczorajszych warsztatów bibliotecznych stworzyliśmy nasze własne, grupowe książki!

Później odwiedził nas teatr TAK z przezabawnym spektaklem "Bajka do zjedzenia". Na warsztatach kreatywnych stworzyliśmy zegary z papierowej wikliny, a na zajęciach ogrodniczych zasadziliśmy śliczne sadzonki sukulentów.

Na koniec zorganizowaliśmy zajęcia sportowo-rekreacyjne na sali gimnastycznej i zabawy na boisku, w cieniu drzew.

• Półkolonie w szkole - Wtorek

• We wtorek po śniadaniu odbyły się zajęcia profilaktyczne. Pogadanka na temat używek i ich szkodliwości dla zdrowia zakończyła się stworzeniem plakatów promujących unikanie szkodliwych substancji.

Przyjechała do nas pani Ula - bibliotekarka z walizką, w której ukryte miała przeróżne, zadziwiające rodzaje książek. Niektóre naprawdę zachwyciły dzieci.

Na warsztatach plastycznych przygotowaliśmy ozdoby w stylu hawajskim. Po obiedzie odbyła się kolorowa, letnia zabawa, którą uświetnił pokaz confetti.

Popołudnie spędziliśmy na boisku szkolnym m.in. bawiąc się z wykorzystaniem chusty animacyjnej.

• Półkolonie w szkole - Poniedziałek

• Rozpoczynamy półkolonie gminne w szkole w Koczargach Starych.

W poniedziałek mieliśmy kilka ciekawych warsztatów: malowaliśmy chińskie maski, poznaliśmy sztukę Batiku i tworzyliśmy piękne, kolorowe prace, zdobyliśmy teoretyczną  i praktyczną wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania i mogliśmy poznać nowe smaki przepysznych warzyw, oliwek i dodatków przyrządzając przepyszne, kolorowe kanapeczki.

Mieliśmy też okazję zaznać ruchu podczas zajęć z wykorzystanie gry Just Dance, oraz zabaw sportowo - rekreacyjnych na boisku.